منو
سبد خرید

دانلود کاتالوگ دوراویس

برای مشاهده کاتالوگ دوراویس، بر روی عکس بالا کلیک کنید

 

دانلود کاتالوگ و نحوه استفاده آن برای خریدی مطمئن

امروزه در عصر ارتباطات و تجارت پیشرفته ابزارهای مختلفی برای معرفی محصولات همچنین خدمات به مشتریان استفاده می‌شود کاتالوگ به عنوان ابزاری کارآمد و جذاب برای این فرایند نقش مهمی ایفا می‌کند.

با دانلود کاتالوگ دواراویس به چه اطلاعاتی می توانید دسترسی پیدا کنید؟

از آنجا که کاتالوگ دوراویس مجموعه‌ای کامل از اطلاعات، تصاویر، نمونه‌ها، مشخصات فنی محصولات پنوماتیک اعم از انواع شیر برقی، اکچویتور و ... است.  این محتویات سازمان یافته در قالب یک مستند گردآوری شده کاتالوگ و به خریداران این امکان را می‌دهد تا با شیوه‌ای جذاب محصولات خود مدنظر خود را شناسایی کنند.

 

تعداد صفحات و جزئیات کاتالوگ دوراویس

تعداد صفحات یا فهرست یک کاتالوگ وابسته محتوا و طراحی آن‌ها می‌باشد در نتیجه متغیر است معمولا کاتالوگ فهرستی از محصولات، خدمات یک شرکت را در اختیار ما می‌گذارد فهرست کاتالوگ می‌تواند تنها عناوین محصول‌ها را دربر داشته باشد یا جزئیات بیشتری مانند تصاویر، توضیحات مختصر، ویژگی‌ها، قیمت دربر گیرد تعداد صفحات کاتالوگ نیز کاملا بستگی به طراحی آن دارد.

نمونه‌ای از کاتالوگ را می‌توانید در سایت مبنا نیرو تحت عنوان کاتالوگ دوراویس مشاهده کنید این کاتالوگ با طراحی با تم رنگی آبی و سورمه ای، حاوی 23 صفحه می‌باشد صفحه اول آن عنوان محصول همراه تعدادی عکس از آن را شامل می‌شود صفحه سوم آن فهرست کاتالوگ با عناوین را دربر دارد در ادامه صفحات دیگر شامل توضیحات محصول همراه جدول مخصات فنی از جمله کد کالا و عکس با رزولیشن مناسب آن‌ها است در نتیجه شما می‌توانید با یک نمونه کامل از کاتالوگ دوراویس در سایت مبنا نیرو آشنا شوید.