منو
سبد خرید

مقالات

14 اس‍ شیر برقی گاز شهری
0 55
شیر گاز شهری چیست و چه کاربردی دارد؟شیر برقی گاز شهری  دستگاهی با ساختاری مکانیکی است که برای کنترل جریان (صطع و وصل کردن) گاز در سیستم‌های گاز شهری..
12 اس‍ شیر برقی دیافراگمی
0 65
آشنایی با شیر برقی دیافراگمی و مقایسه آن با نوع سوزنیشیر برقی دیافراگمی یک نوع شیر برقی است که برای کنترل جریان سیالات استفاده می‌شود. این نوع شیر د..
28 به‍ شیر برقی بخار
0 80
خرید انواع شیر برقی بخار و اطلاعات جامع از کاربرد و نحوه تنظیمشان:شیر برقی بخار یک نوع شیر برقی است که برای قطع و وصل کردن اتوماتیک مسیر بخار استفاد..
24 به‍ شیر برقی کتابی
0 100
آشنایی با انواع شیر برقی کتابی و عملکرد آن:شیر برقی کتابی یک دستگاه مهم در صنعت برق است که بصورت قابل تنظیم در دو نوع تک بوبین و دو بوبین برای کنترل..
06 به‍ شیر دستی گردان پنوماتیک
0 76
آشنایی با عملکرد شیر دستی گردان پنوماتیک و مزایای آنشیر دستی گردان پنوماتیک یکی از تجهیزات پنوماتیکی است که با استفاده از قدرت پنوماتیک (هوا) برای ب..
21 دی شیر برقی بک فیلتر
0 95
آشنایی با عملکرد شیر برقی بک فیلتر چکونه است؟شیر برقی بک فیلتر یکی از تجهیزات پنوماتیکی است که در سایز های مختلف برای کنترل جریان سیال در یک سیستم ل..
28 شه‍ سنسور پنوماتیکی
0 138
آشنایی با کاربرد انواع سنسور پنوماتیکیاز سنسور پنوماتیکی در تجهیزات کنترلی ماشین آلات همچنین دستگاه‌ها استفاده می‌شود. سنسور پنوماتیکی متشکل از کنتا..
28 شه‍ محرک پنوماتیکی و برقی
0 133
آشنایی با محرک پنوماتیکی و برقیمحرک پنوماتیکی وسیله‌ای است که انرژی را بصورت هوای فشرده به حرکت مکانیکی تبدیل می‌کند. . محرک برقی یک چهارم چرخش دستگ..
26 شه‍ کمپرسور باد پنوماتیک
0 119
آشنایی با کمپرسور باد پنوماتیک و انواع آنفروشگاه مبنا نیرو در راستای عرضه کمپرسور باد پنوماتیک با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا فعالیت دارد. در این ..
26 شه‍ اتصالات پنوماتیک
0 134
آشنایی با اتصالات پنوماتیک و انواع آنفروشگاه اینترنتی مبنا نیرو در جهت تولید و ارائه انواع تجهیزات پنوماتیک با بهترین قیمت همچنین بالاترین کیفیت فعا..
23 دی سیلندر پنوماتیک
مدیر 0 144
بررسی سیلندر پنوماتیک و انواع آنبه محرک هوای فشرده یا فعال کننده پنوماتیک سیلندر گفته می‌شود. در یک فضای استوانه‌ای نیرویی بر یک دیسک وارد شده که ای..
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)